Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Convoy XS-5
Автоклуб ВАЗ 2106 > Тюнинг > Противоугонки
abram
Допоможіть будь ласка. я встановив на свою шоху сигналізацію Convoy xs-5, сказали що сама простенька. Все вроді нормально працює, тільки коли я ставлю на сигналізацію, не працює індикатор (лампочка що має блимати), датчик на удар, і коли я відкриваю двері з середини, сирена не спрацьовує. Скажіть будь ласка можливо я не так під"єднав: Розовий дріт пише що має йти від замка зажиганія, тобто це звідки? І додатковий канал- я не знаю куди це під"єднювати!
Дуже дякую
Vlas
Послушай,я сам из Одессы и понял что ты тут написал.Но большинство все-таки из Российской Федерации,поэтому потрудись в дальнейшем писать на русском языке,чтобы получить какую-то помощь.Здесь нет Бандер....
GREEEN
Цитата(abram @ 12.8.2008, 15:34) *
Допоможіть будь ласка. я встановив на свою шоху сигналізацію Convoy xs-5, сказали що сама простенька. Все вроді нормально працює, тільки коли я ставлю на сигналізацію, не працює індикатор (лампочка що має блимати), датчик на удар, і коли я відкриваю двері з середини, сирена не спрацьовує. Скажіть будь ласка можливо я не так під"єднав: Розовий дріт пише що має йти від замка зажиганія, тобто це звідки? І додатковий канал- я не знаю куди це під"єднювати!
Дуже дякую

ну шо?.,хлопец.ждёмс перевода...
дi kiламi транстлитiе tease.gif umnik2.gif
сашок-22
Очень нужна инструкция по програмированию Convoy XS-5.Большое спасибо.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
IPB NULL RU